Demo

İnsan Kaynakları

Ferring’de önce insan gelir..

Ferring Felsefesi doğrultusunda, çalışanlarımızı mutlu edecek ve yaratıcılıklarını arttıracak çalışma ortamları yaratmanın önemine inanırız.

Tüm departmanlarımızda, kalite ve profesyonellikten ödün vermeden en yeni ve en iyi uygulamaları hayata geçirmeyi amaçlarız.

Sürekli büyümemizi ve başarımızı destekleyen en önemli gücün çalışanlarımızın gelişimi olduğuna inanıyor ve onları yüksek performans için gerekli tüm kaynaklarla destekliyoruz.

Başvuru ve İşe Alım Süreci

Çalışanlarımız bizim için geleceğe yapılan en önemli yatırımdır. Bu nedenle işe alım sürecimizi en doğru yeteneklerle çalışmak üzere kurgularız.

İnsan Kaynakları departmanımıza ulaşan tüm başvurular titizlikle incelenir ve aranan niteliklere uygun olmanız durumunda sizinle temasa geçilir.

Ferring Türkiye iş ilanlarına www.kariyer.net aracılığıyla ulaşabileceğiniz gibi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresine ilgilendiğiniz pozisyonu belirterek özgeçmişinizi iletebilirsiniz. 

A huge collection of 3400+ free website templates, WP themes and more http://jartheme.com/ at the biggest community-driven free web design site.