Demo

Hakkımızda

Ferring İlaç, üreme sağlığı, kadın hastalıkları ve doğum, üroloji, gastroenteroloji ve endokrinoloji alanlarında yenilikçi ürünleri tanımlama, geliştirme ve pazarlamaya yönelik araştırma odaklı bir ilaç şirketidir.

Ferring İlaç, son 20 yılda dünyanın her yerinde çocuk ve yetişkinlerin hayat kalitesini artıran özgün ilaç tedavilerinin geliştirilmesi ile uluslararası bir ün kazanmıştır.

Ferring, bir çok Avrupa ülkesinde, Güney Amerika, İsrail ve Çin'de kendi üretim tesislerine sahiptir. 2005 yılında Bio-Technology General'i bünyesine katması ile daha geleneksel tıbbi ürünlerin üretiminin yanı sıra rekombinant biyoteknoloji alanında da varlık göstermeye başlamıştır.

Ferring'in İsviçre Saint-Prex'de bulunan genel merkezinin öncülüğünde pazarlama, sağlık hizmetleri ve satış ekipleri 60'tan fazla ülkede 6000'den fazla çalışanıyla hizmet vermekte ve tedavileri 110'dan fazla ülkede kullanılmaktadır. Bu genişleme, Ferring'in yıllık büyüme oranının son 20 yılda iki basamaklı olmasını sağlamıştır.

Ferring'in Ar-Ge projeleri, ürün portföyünü tamamlamakta ve şirketin en başarılı bazı özel markalarına yeni nesil ürünler eklemektedir. Ar-Ge tesisleri Danimarka, İsrail ve ABD'de bulunmaktadır.

Ferring, mevcut ve kazanılmış becerileri, alanında öncü teknolojileri kullanarak ve gerektiğinde akademik enstitüler ve diğer şirketler ile ortaklıklar kurarak yeni ve yenilikçi ilaçlar yaratmaya devam edeceği bir geleceğe kendini adamıştır.