Demo

İnsan Kaynakları

Ferring’de önce insan gelir..

Ferring Felsefesi doğrultusunda, çalışanlarımızı mutlu edecek ve yaratıcılıklarını arttıracak çalışma ortamları yaratmanın önemine inanırız.

Tüm departmanlarımızda, kalite ve profesyonellikten ödün vermeden en yeni ve en iyi uygulamaları hayata geçirmeyi amaçlarız.

Sürekli büyümemizi ve başarımızı destekleyen en önemli gücün çalışanlarımızın gelişimi olduğuna inanıyor ve onları yüksek performans için gerekli tüm kaynaklarla destekliyoruz.

Başvuru ve İşe Alım Süreci

Çalışanlarımız bizim için geleceğe yapılan en önemli yatırımdır. Bu nedenle işe alım sürecimizi en doğru yeteneklerle çalışmak üzere kurgularız.

İnsan Kaynakları departmanımıza ulaşan tüm başvurular titizlikle incelenir ve aranan niteliklere uygun olmanız durumunda sizinle temasa geçilir.

Ferring Türkiye iş ilanlarına www.kariyer.net aracılığıyla ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki link yardımı ile Ferring şirketlerinde ilân edilen pozisyonları görebilirsiniz:

https://www.ferring.com/en/working-at-ferring/job-openings/ 

Profilinize uygun bir pozisyon bulamazsanız ve gelecekteki iş fırsatları için değerlendirmeye alınmak istiyorsanız CV’nizi dünya çapında işe alım uzmanlarımızın incelemesine açık olan Spontane İş Başvurusu pozisyonuna yükleyebilirsiniz. İş Talebi R0008076’yi arayabilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

https://ferring.wd3.myworkdayjobs.com/en-US/Ferring/job/Spontaneous-Application_R0008076

Çalışan Adayları için Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni