Demo

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ferring İlaç, gebelik elde edilmesi ve elde edilen gebeliğin sağlıklı bir şekilde devamını sağlamak amacıyla, vücudun doğal işleyişine uygun ürünleri ile başarı sağlamaya hedeflenmiş ve obstetrik ve jinekoloji alanlarına kendini adamıştır.

Ferring’in vizyonu, bu alanlarda yeni ve yenilikçi ürünler sunmayı başararak, üreme sürecinin her evresine yardımcı olacak en iyi tedavileri sağlamaktır.

Jinekoloji ve İnfertilite (Kısırlık)
Jinekoloji, kadın üreme sistemlerindeki hastalıklarla ilgilenir ve kısırlık tedavisini de içerir. İnfertilite, Ferring’in  önem verdiği alanlardan biridir ve Üremeye Yardımcı Tedaviler (ÜYTE) alanındaki gelişmelere kendini tamamen adamıştır.

Çocuk sahibi olmayı ileri yaşlara erteleyen birçok kadınla birlikte, yaşla bağlantılı kısırlık giderek artan bir sorun haline gelmiştir. İnfertilite, dünya çapında 60- 80 milyon çifti etkilemektedir ve yıkıcı kişisel problemleri de beraberinde getirebilmektedir.

Artan kısırlık oranları, tüp bebek için olan talebi arttırmıştır. Ferring, kısırlık alanında uzun yıllardır araştırmalar yürütmektedir ve ürünleri son yıllarda mükemmel başarı oranları ortaya koymuştur.

Ferring’in araştırma birimi, kısırlık problemlerini yenmek için vücudun doğal işleyişine uyum sağlayan yeni ve heyecan verici yöntemler keşfetmeye devam etmektedir.

Obstetrik (Gebelik Hastalıkları)
Obstetrik, gebelik dönemindeki kadınlar ile ilgilenerek başarılı bir doğum gerçekleşmesini sağlamaya çalışmaktadır. Fakat kimi zamanlarda doğum eylemi çok erken ya da çok geç başlayabilmektedir.

Çoğu gebelik herhangi bir komplikasyon olmaksızın tam evresini tamamlayabilmektedir, ancak dışarıdan yardım gereken durumlarda Ferring’in obstetrik portföyü, hem anne hem de bebek için güvenli ve etkili ürünler sunabilmesi ile tanınmaktadır.

Ferring, obstetrik alanında dünya liderlerinden biri olarak görülmektedir ve prematüre doğan bebeklerin sayısını azaltmak için yeni tedaviler araştırmaya devam etmektedir.